Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

Наскільки смертельно небезпечним є ваш авто?Наскільки смертельно небезпечним є ваш авто?
Ви, напевно, не витрачаєте багато часу, думаючи про це. Можливо ви їздете дуже обережно, проте потенціальна аварія чекає. На жаль статистика доводить, що деякі авто небезпечніші за інші і вам не сподобається дізнатися, що ви їздите на одній з таких чотириколесних трун, навіть не знаючи про це.

Звучить як залякування? Проте багато хто з нас є водіями, отже повинні знати, які авто безпечні, а які ні. Тож давайте переглянемо цей короткий огляд найбільш смертоносних авто. Це може зберегти ваше життя, або принаймні дати тему для обговорення з друзьями ввечері за пляшкою пива.

КІА РІОЯкщо у вас ніколи не було КІА РІО - то ви - переможець, бо ця машина одна з найнебезпечніших. Згідно з данними Американьского Інституту Безпеки (IIHS), КІА РІО має найвищий показник смертності на один мільйон зарєєстрованних авто. Де вони знайшли мілльйонний КІА РІО - залишається таємницею, проте, можливо, варто почати шукати з моргу

Nissan VersaНіссан Верса займає не одне, а цілих 2 місця в рейнтингу найнебезпечніших авто того ж самого інституту безпеки транспорту. Одне з них займає хетчбек, з 71 смертельним випадком на мільйон, інше - седан, який більш небезпечний за хетчбек і має 130 смертельних випадків на мільйон. З них 51 - стався через перекидання цієї моделі авто.

Chevy CorvetteНайвідоміша модель серед ентузіастів водіння, одночасно є і найсмертельнішою моделлю за всі часи. Є чутки про те, що за всю історію існування - ця модель вбила найбільшу кількість людей. Проте, значною мірою це пов'язано не з самим автомобілем, скільки з водіями. Швидкісний і потужний двигун, не дуже багато піклування про безпеку - призводило до того, що люди їздили агресивно і дуже дуже швидко, як результат - потрапляли в ДТП. В данному випадку - просто забагато авто для більшості людей.

Hyundai AccentПодібно до Ніссан Верса, Хундай Акцент займає 2 позиції в цьому рейтингу! І седан і хетчбек однаково смертельно небезпечні і вбивають неменьше 206 людей на мільйон авто. Проте, на відмінність від Ніссан Верса, Хундай Акцен такий небезпечний через неякісну збірку і при найменьшому контакті розвалюється як погано зібранний баян.

Ford PintoІснує історія про те, що Форд навмисно випускав це небезпечне авто, тому що воно було дешеве. Звісно, це жард до деякої міри, проте під час виробництва цієї моделі були неодноразові повідомлення про небезпечну конструкцію, через яку вибухав бензобак. Проте, Форд вирішив не витрачати гроші на дослідження, а пустив їх на спростування чуток про небезпечну машину. Проте, з часом, негативні відгуки набрали таких обертів, що приховувати проблему далі стало неможливо і Форд припинив виробляти цю модель.

Chevy AveoНаступну сходинку займає Шеві Авео, який, за всю свою безпеку і якісну збірку, все ж таки забрав життя у приблизно 58 людей у численних аваріях на мільйон зареєстрованих авто. Отже, якщо ви їдите в Авео, по порожньому місту, як в багатьох рекламах цього авто, то можете почувати себе цілком безпечно.

YugoЦе один з найдешевших авто в світі, і розмова не просто про вартість, це авто було справжньою купою лайна, схильної до всяких безглуздих проблем. У будь-який момент, кожен елемент авто міг не просто вийти з ладу, а стати причиною ушкодження пасажирів чи водія. Одного разу, у 1989 році, одна жінка, яка їхала на цьому авто по мосту Макінока, раптово була піднята в повітря поривом вітра і відкінута на кілька сотен метрів в озеро Гурон

Chevy CamaroІ, нарешті, в нас є ще один Шеві - Шеві Камаро, який успадкував мантію Корвета, про авто, яка, ймовірно, буде розігнана до великої швидкості задля випробовування нервів та тестикулів.
Отже, якщо ви не є відмінним водієм, краще не випробовувати свою вдачу в цьому Шеві, який є сильним як бик. Аж 80 смертей на мільйон в цьому авто - і майже всі ці ДТП не мали інших учасників.

Запрошуємо вас поділитися власною думкою щодо безпеки керування авто в коментаріях нижче.

7 міс та 2 тижні
ПОДОБАЄТЬСЯ
5
Комментарии 0
Поки що немає коментарів
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ