Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

Дослідження: За що ви платите купуючі нове авто?

Отже, питання, за що ви платите купуючи нове авто?

Кілька недавньіх досліджень кажуть: купуючи нове авто ви ставите під загрозу свої гроші, приватність і навіть життя!!Хакєри можуть вкрасти ваші персональні данні і навіть вимкнути гальма в вашому авто, завдяки інтернет технологіям, які стали звичайністю для нових авто.

Також, будь-які дзвінки в вашому авто, або просто побажання озвучені голосом - це годування виробника авто величезною кількістю персональних данних! І більшість людей, у яких брали інтервью під час вивчення цього питання - навіть не знають про такі можливості, вбудованні в їх автівки.

Під час водіння, ваше авто збирає данні і немає жодного закону який забороняв би це робити.

Завдяки інтернет-технологіям, зібрані данні передаються на центральні сервери компанії виробника і ніхто не може гарантувати, що вони не будуть зламані, чи будь-який хакер прихованно вже не користується цією інформацією. Також не відомо що робить виробник з цими данними. Ми можемо лише заспокоїти себе припущенням, що вони йдуть на дослідження і удосконалення авто.

Проте пригадайте, наскільки інтимниму можуть буди розмови, коли ви знаходитесь в авто і вважаєте, що вас ніхто не може підслухати.

Також цікавим є дослідження про бажання володіти новою моделлю бажаного авто, навіть коли не має коштів для того, щоб його придбати.

Ті хто не може придбати - беруть в аренду

Як свідчать дослідження, в усьому світі навіть підіймаються арендні ставки на користування авто. Тобто бажаючих отримати те, на що немає грошей день з одня стає все більше і більше.

Тобто люди свідомо згодні використовувати сучасне авто, в якому є мікрофони для можливості розмовляти по телефону, системи зберігання данних великих об'ємів, інтернет-технології для з'єднання з видаленними серверами, GPS-навігація, яка зберігає ваші маршрути тощо. Ви все ще вважаєте що нікому не цікаво отримати персональні данні зібранні так легко?

Повертаючись до сучасного покупця - приблизно 80 відсотків починають процесс купівлі авто через інтерент - розшукуючі бажану модель у всесвітній мережі. Отже, на ваше рішення впливає багато факторів, поки ви знаходитесь в інтернеті. І вашим остаточним рішення можна маніпулювати в тій чи інший мірі. Проте 78 відсотків закінчують цей процесс вже в автосалоні. Як свідчить одне з досліджень, покупці не бажають купувати авто в інтернеті, отже фізична наявніть дилера має вирішальний момент.

Тим не меньше, бажання отримати нове, сучасне, модне, безпечне авто зростає серед людей будь-якого віку. І люди ідуть на будь-які кроки що отримати те, що вони бажають не дивлячись на потенційну загрозу їх приватному життю.

1 рік
ПОДОБАЄТЬСЯ
5
Комментарии 2
slobodan

маразм недалекого будущего?)

dr-zoiberg

slobodan, весной - сменил резину, отьезжаю от шиномонтажа, а мне компьютер пишет - проблема с давлением - проверьте колёса!! проверил и забыл. Через неделю, заезжаю к дилеру на техосмотр, он вставляет ключь от моей машины в свой сканер и говорит: - Оу, у вас были проблемы с шинами? проверить покрышки? :) вот вам и "маразм недалёкого будещего"

dr-zoiberg

Отличная статья для параноика :)

Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ