Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

Перевзуваємо автомобiль на зимові шини

slobodan
Вінніца, Україна

Щоб ця процедура проходила дешево та швидко, заведіть другий комплект дисків. Тут буде відразу кілька плюсів, бо перестановка зібраних коліс займає набагато менше часу, ніж розбортування і бортування шин на одні й ті ж диски.
Цю операцію ви можете зробити і самi, не вистоюючи великі черги на шиномонтаж. Також перевіряти другий комплект ваших коліс можна одразу після закінчення сезону, коли вони вам не потрібні, їх можна залишити на СТО для перевiрки та ремонту.
Вартість перевзування авто залежить від розміру шин, бо чим більше вони за розмiром, тим дорожче, також типу саме ваших дисків, рівня вибраного вами СТО. Також додайте сюди витрати на виправлення ситуацій, які зробить недбайливий персонал СТО– зламані болти, зірвану різьбу в маточинах, зіпсовані ковпачки та кришки дисків.


Не забувайте, що змонтовану на диск шину потрібно перевірити на балансування.

Так що, не намагайтеся зекономити на вартості робiт, вирушайте міняти колеса туди, де ви не мали претензій до якості послуг. Бо в звичайному "гаражi" ви не доб'єтеся компенсації за нанесені вашому авто пошкодження.


Тепер про цiни. Середня ціна перевзування по мiстах стартує від 200 гривень до 500 гривень. В цю вартiсть входе: зняти вашi колеса, зняти з дисків літні шини, одягнути зимові, збалансувати та поставити колеса знову на авто. Зауважте, що все це без рихтування та прокатки дисків. А відновити вашi диски шляхом прокатки буде коштувати вам ще вiд 50 до 150 гривень за один диск, в прямiй залежності від матеріалу, з якого вiн зроблен, та діаметру.

4 міс та 4 тижні
ПОДОБАЄТЬСЯ
4
Комментарии 0
Поки що немає коментарів
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ