Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

Шипована чи липучка?

uadrive
Я їзжу на Alfa Romeo 155


Підготовка до зими– самий відповідальний момент, вiн завжди вимагає від водія ретельного підходу і уваги до деталей. Важливо підготувати авто таким чином, щоб воно не доставляло проблем протягом всiх холодних місяців експлуатації.

Снігові замети, ожеледь– це все, з чим доводиться стикатися водiям взимку, тому в цей період важливі і навики управління машиною і якісна гума.

Тому, перший критерій якiсних шин- це дизайн протектора.

Так, дизайн протектора– дуже важливий параметр, його необхідно правильно оцінювати при покупці нового комплекту.

Наприклад, на блоках протектора нанесено безліч 3D-малюнків. Вони розташовуються під різним кутом якраз для того, щоб забезпечувати гарну маневреність на зимній поверхні.

Часто на початку зими на СТО триває суперечка про те, яку ж саме гуму вибрати: шиповану чи липучку. Якщо мова йде про заміські дороги, то краще вибирати шиповані шини. Якщо ж ви плануєте їздити по великому мiсту, краще вибирайте липучку.

Також великий вплив на характеристики саме зимових шин має склад гумової суміші. У деяких міститься діоксид кремнію, що зберiгає еластичність гуми при сильному морозі.

Але, насамперед важливо змінити манеру водіння в зимовий період: уникайте різких перестроювань, гальмувань, збільшуйте дистанцію мiж авто та ретельно продумуйте кожен маневр заздалегідь.

4 міс та 4 тижні
ПОДОБАЄТЬСЯ
2
Комментарии 0
Поки що немає коментарів
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ