Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

Зима нагрянула раптово

uadrive
Я їзжу на Alfa Romeo 155

Нарештi в Україну прийшла справжня зима, але разом з нею прийшли й сильні снігопади, які перетворюють нашi траси на cправжне пекло. Цiкаво, але i для водіїв, і для пішоходів, і для комунальникiв засніжені дороги стають великою проблемою. Та чи тiльки у нас.

Донька подруги вже кiлька рокiв живе в Норвегii, a це вже дійсно снігова країна, але справлятися з сніжними колапсами там вміють дуже майстерно. Дiвчина каже, що влада вкладає у це величезнi кошти: щодня близько 200 млн євро.

У Норвегії за очистку мiських вулиць від снігу відповідає тiльки міська влада. Спочатку очищають проїжджу частину. Навiть, в регламенті міста Осло підкреслюється, що рух автотрасами не повинен припинятися через випавший сніг.

Для цього країна має 2600 снігоприбиральних автiвок, грейдерiв, тракторiв та розкидачів «гарячого гравію» (не піску). Цей метод винайшли в 2004 році. Дрібне кам’яне кришиво змішують з водою, нагрівають до 95 градусів i розкидають на добре утрамбoваний сніг, вiд чого він швидко плавиться до чистого асфальту.

Норвегія– справдi велосипедна країна, там існують навiть спеціальні комунальні служби, які чистять велосипедні доріжки.

Звичайно, прибирати сніг на тротуарах в Норвегії значно легше, нiж у нас, бо всі комунікації з гарячою водою прокладені якраз під тротуарами.

Крім того, на боротьбу зі снігом на вулицях залучаються навiть волонтери. Часто плата за допомогу в прибираннi снігу– гарячий обід або вечеря в пересувний їдальні, чи просто пам’ятний знак чи медалька.

6 міс та 1 тиждень
ПОДОБАЄТЬСЯ
0
Комментарии 0
Поки що немає коментарів
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ