Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

За збитих пішоходів не каратимуть?

uadrive
Я їзжу на Alfa Romeo 155

На сайті Президента опубліковали нову петицію, де просять скасувати відповідальність водія після ДТП, коли пішохід сам порушив правила.

Автори петиції стверджують, що у разі причетності пішоходів до скоєння ДТП, всю відповідальність мають нести вони самі.

На данний час, за діючим законодавством, при наїзді на пішохода водій також притягується до відповідальності, навіть якщо його вини нема і він нічого не порушив. В таких випадках проводиться спеціальна експертиза, де вирішується, чи дозволяла водієві швидкість, видимість та інше не збити пішохода, який порушує правила дорожнього руху. Якщо ж з'ясовується, що можливість у нього все ж таки була, то водій авто буде покараний за законом, навіть, якщо достеменно відомо, що порушив ПДР сам пішохід.

Тому, в цих випадках завжди виникають суперечки і росте невдоволення водіїв, які були ні в чому не винні, але довелося відповідати за всією суворістю закону. Та в правилах дорожнього руху прописаний один дуже важливий принцип- якщо ти за кермом- маєшь забезпечити безпеку. Бо, якщо водій нічого не порушує, це ще не значить, що він має право наїзжати на всіх, хто вийде на дорогу в недозволеному місці.

На даний час петиція набрала поки всього 231 підпис з 25 тисяч необхідних. Але робити висновок, що звернення скоріше за все розглянуто не буде, ще зарано.

Але українці знайшли зворотний бік цього питання, бо тепер у "мажорів" з'явиться ще одна додаткова лазівка обійти закон і уникнути будь якого покарання.

В 2018 році в Україні збили більше 8 тисяч осіб. Близько тисячи аварій викликали самі ж пішоходи, переходячі дорогу на червоне світло або просто де заманеться, вибігаючи на проїжджу частину.

Почекаємо, чи набере петиція необхідну кількість голосів..

2 міс та 2 тижні
ПОДОБАЄТЬСЯ
0
Комментарии 1
Wrene

Вважаю, що не набере

Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ