Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

Страхові виплати зростуть до мільона гривень

uadrive
Я їзжу на Alfa Romeo 155

В Україні планують змінити правила виплат за страховими автополісами.
Це передбачає законопроект "Про обов'язкове страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Експерти вважають, що, завдяки цьому закону, водії, які потрапили в ДТП, стануть більш захищеними від збитків. Також планується, що вартість виплат від страхових компаній буде постійно збільшуватися.

Цікаво, що цей законопроект зрівняє страхові виплати в Україні з тими, які діють наразі у Євросоюзі, а там відшкодування фізичній особі починається від одного мільйона євро.

Зараз в разі смерті або нанесенні шкоди особі, ліміт відшкодувань становить 260 тисяч гривень.

Якщо законопроект буде прийнят, страхові виплати стануть підвищуватися з року в рік. Наприклад, у 2020 році потерпілий за шкоду життю зможе отримати 1 мільйон гривень відшкодувань, а у 2025 році ця сума зросте вже майже в 20 разів.

Якщо буде пошкоджене тільки авто, людина отримає 500 тисяч гривень починаючи з 2020 року. Через п'ять років виплати будуть становити вже 8 мільйонів гривень.

Звісно, страхова компанія буде виплачувати кошти постраждалому з урахуванням зносу автомобіля. Тобто, замість 100 тисяч гривень йому виплатять 60. Чим авто старіше, чим більший знос, тим меншу суму страхова компанія відшкодує постраждалому.

Новим законопроектом передбачається, якщо страхова компанія не в змозі здійснити виплати, то зробити це постраждалим можна буде навіть до прийняття офіційного рішення про ліквідацію компанії-банкрута.

Спеціалісти попереджають, існують страхові компанії, які використовують прогалини в законодавстві та вимагають додаткові документи та затримують терміни виплат компенсацій. Новий законопроект вирішить цю проблему шляхом зменшення основних строків виплат.

3 міс
ПОДОБАЄТЬСЯ
0
Комментарии 0
Поки що немає коментарів
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ