Перенесемо Ваш бортжурнал до нас
Перенесемо Ваш бортжурнал, разом з рейтингами, коментарями, лайками з ішних сайтів до нас.
Напишіть нам за адресою uadrive.net@gmail.com
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ

Автопідстави

uadrive
Я їзжу на Alfa Romeo 155

Топ автопідстав, які досі популярні на дорозі:

1. Як з-під землі перед вашим авто з’являється пішохід, якраз коли ви рухаєтеся з невеликою швидкістю. Ви його навіть не торкаєтеся але він починає волати і всіляко чинити тиск на Вас, примушуючі залагодити конфлікт на місці. Будь даска, стійте на своєму, бо наполягати та сторона навряд чи сильно буде, бажано викликати поліцію і чекати. Гарантую, ділки розчиняться так само швидко, як і з’явилися.

2. Наступна махінація- поруч з вашим зупиняється автомобіль і з нього виходить людина. Чоловік критично оглядає ваш автомобіль і професійно заявляє, що ви не зможете їхати далі. Шахрай навіть може знайти доказ якоїсь несправності та запропонує проїхати кілька метрів до його знайомих на сервісі та все полагодити.

3. Нерівна трасса також може стати причиною розводу. Шахраї роблять так, щоб авто відкотилося назад, а винуватцем будете ви, бо стояли ззаду. В цих випадках, довести нерухомість вашої машини найпростіше можна тільки за допомогою реєстратора.

4. Найчастіше, ваше авто підрізають і підставляють під удар. Ви будете винні, бо не дотримувалися дистанції. В цьому випадку тільки відеореєстратор зможе допомогти в такій ситуації.

5. Вас затискають між двома машинами і та, що справа залишається в сліпий для вас зоні. Той же, що зліва, різко виляє в вашому напрямку і інстинктивно примушує вас піти від зіткнення в інше авто шахраїв. Якраз ту, що знаходиться в "сліпій" зоні.

1 міс
ПОДОБАЄТЬСЯ
0
Комментарии 0
Поки що немає коментарів
Приватний
досвід
Правда про експлуатацію всіх автомобілів світу з перших рук. Вибирайте потрібну модель машини.
ДИВИТИСЬ